Forum.classicmt2.pl

Panel

Zawartość

Forum
Archiwum
Pożegnanie
Classicmt2.pl na Facebook'u

Zgłoś post

Powód zgłoszenia: 

Zgłoszenie zostało wysłane pomyślnie!

Dziękujemy za pomoc w utrzymywaniu porządku na forum.

Postaramy się jak najszybciej zrealizować twoje zgłoszenie.

Pożegnanie

Temat rozpoczęty przez L0NG3R,

L0NG3R
Tak więc żegnam wszystkich. Postacie PancerFaust i Sheldon (masz averymixystyle pedałku ten nick wkońcu) zmieniły właściciela. Dzięki wszystkim za gre. Ps Jebać cie RudyDziczku menelico sprzedajna, ciebie też AverMix i całą gilidie telepedałków (NoWay)
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
Avery
IKS DEE ty k***a atencjuszu jebany. Nie osiągnąłeś na tym serwie nic razem z tą twoją bandą transformersów czy jak tam sie zwiecie. Po twoim poście widać ze jeszcze 18 lat nie skonczyłes więc dyskusja z tobą (osobą o iq mniejszym niz ilosc fajek w paczce) jest bez sensu ale wytłumacz mi noobie o c**j sie przyczepiłeś do mnie.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
L0NG3R
Użytkownik Avery, 2019-03-17 10:08:52 napisał:

IKS DEE ty k***a atencjuszu jebany. Nie osiągnąłeś na tym serwie nic razem z tą twoją bandą transformersów czy jak tam sie zwiecie. Po twoim poście widać ze jeszcze 18 lat nie skonczyłes więc dyskusja z tobą (osobą o iq mniejszym niz ilosc fajek w paczce) jest bez sensu ale wytłumacz mi noobie o c**j sie przyczepiłeś do mnie.

Masz iq na poziomie kamienia to po pierwsze po drugie mam 19 lat stulejarzu w eq do mixu. Po trzecie jesteś petem i żeby kupić fmsa do mixu musiałeś kupić yangi od BOMBY po czym go wyzywałeś i nadal kupowałeś yangi od niego żeby zrobić eq. A po ostatnie pierwszy sie do mnie przyj***łeś pecie jebany i zacząłeś mnie wyzywać a ja nawet słowem w twoją nędzną stronę sie nie odezwałem. Jesteś Petem który nic nie osiagnał grą tylko kupowaniem yangów od konkurencyjnej gilidii xD.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Avery
Użytkownik L0NG3R, 2019-03-17 19:53:38 napisał:

Masz iq na poziomie kamienia to po pierwsze po drugie mam 19 lat stulejarzu w eq do mixu. Po trzecie jesteś petem i żeby kupić fmsa do mixu musiałeś kupić yangi od BOMBY po czym go wyzywałeś i nadal kupowałeś yangi od niego żeby zrobić eq. A po ostatnie pierwszy sie do mnie przyj***łeś pecie jebany i zacząłeś mnie wyzywać a ja nawet słowem w twoją nędzną stronę sie nie odezwałem. Jesteś Petem który nic nie osiagnał grą tylko kupowaniem yangów od konkurencyjnej gilidii xD.

Pozdro jeśli tak się zachowuje człowiek mający 19 lat to zatrzymałem się na etapie pierwszej erekcji i wieku 15 lat. Next nie wyzywalem Bomby tylko raz się wkurwil em i wyzywalem pogersa. A przede wszystkim to ty wyzywales nas pierwszy i razem z tymi nightspermami twierdziliscie że niby prosilismy was o pomoc. Jesteś śmieszny. Jesli ja nic nie osiągnąłem w tej grze to ty jesteś poniżej dna. A co do yangow to stać mnie na to aby nie siedzieć 10h dziennie na azku tak jak ty i powinno Cię to c**j obchodzic.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
L0NG3R
Użytkownik Avery, 2019-03-17 20:52:25 napisał:

Pozdro jeśli tak się zachowuje człowiek mający 19 lat to zatrzymałem się na etapie pierwszej erekcji i wieku 15 lat. Next nie wyzywalem Bomby tylko raz się wkurwil em i wyzywalem pogersa. A przede wszystkim to ty wyzywales nas pierwszy i razem z tymi nightspermami twierdziliscie że niby prosilismy was o pomoc. Jesteś śmieszny. Jesli ja nic nie osiągnąłem w tej grze to ty jesteś poniżej dna. A co do yangow to stać mnie na to aby nie siedzieć 10h dziennie na azku tak jak ty i powinno Cię to c**j obchodzic.

Po 1 synku nigdy o nic nie prosiłem waszej sprzedajnej gilidii, po 2 jak cie to ciekawi ani razu nie byłem na azku na tym serwie a po 3 przypominam ci że to ty z empem sie przyjebaliście do mnie pierwsi i wyzywaliście mnie za każdym razem jak mnie widzieliście platfusie jebany. Ha tfu na was tasy z pod biedronki Post edytowany przez L0NG3R
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
L0NG3R
No to tak sie ładnie pożegnaliśmy dzięki za gre i tak przynajmniej było z kogo sie pośmiać. Idź ciąg peta menelowi z pod biedronki razem ze sprzedajną patrycją menelicą. Nara tasy obysmy sie więcej nie spotkali bo wstyd mi za was
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
dragoakatosh
Splywasz na skila a spiesz się jak posix na s2 metin 2 pl pozdrów 600 blaszany łbie
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
L0NG3R
Użytkownik dragoakatosh, 2019-03-19 21:27:58 napisał:

Splywasz na skila a spiesz się jak posix na s2 metin 2 pl pozdrów 600 blaszany łbie

https://sjp.pwn.pl

Polecam skorzystać. I nikogo nie obchodzi że jesteś jednoskillowcem. Żegnam nie dowidzenia. Nie pozdrawiam. Nara i polecam skończyć gre tu bo to co tu sie dzieje na serwie to dno i wodorosty surek lepiej niech zarabia na kotletach odgrzewanych niż administracja przekupna xD
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Team

Temat został przeniesiony

Poprzedni dział: Dyskusje

Nowy dział: Archiwum
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google

Zamknięty

Ten wątek jest zamknięty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek (1 os, w tym: zalogowani - 0, anonimowi - 0, goście - 1)

Aktualnie brak zalogowanych użytkowników.