Forum.classicmt2.pl

Panel

Zawartość

Forum
Poradniki
Łowienie
Classicmt2.pl na Facebook'u

Zgłoś post

Powód zgłoszenia: 

Zgłoszenie zostało wysłane pomyślnie!

Dziękujemy za pomoc w utrzymywaniu porządku na forum.

Postaramy się jak najszybciej zrealizować twoje zgłoszenie.

Łowienie

Temat rozpoczęty przez Keps,

Keps
Czy ktoś ogarnia tutaj łowienie i mógłby powiedzieć kiedy najlepiej naciskać tą spację bo jakoś długo nad tym siedziałem i jakoś nie wiem jakoś mi to nie wychodzi
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
FvzzyAMV
Wchodzisz w czat, klikasz stare wiadomości wtedy wyskakuje Ci okienko i na górze w nim masz zakładkę info, wybierasz ją.
Rozszerzasz sobie to okienko, zakładasz przynętę i łowisz 😀
Po chwili wyskakuje komunikat np. "Prawidłowy komunikat: trzeci"
"Naciśnij spację:5
Naciśnij spację:5
Naciśnij spację:2
Naciśnij spację:3"

Odpowiednio jeśli trzeci komunikat pokazywał nam że mamy kliknąć spację 2 razy, to tak robimy 😃
Pamiętaj, że nie zawsze coś złowisz, powodzenia!
Post edytowany przez FvzzyAMV
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
FvzzyAMV
Użytkownik FvzzyAMV, 2019-01-03 18:51:24 napisał:

Wchodzisz w czat, klikasz stare wiadomości wtedy wyskakuje Ci okienko i na górze w nim masz zakładkę info, wybierasz ją.
Rozszerzasz sobie to okienko, zakładasz przynętę i łowisz 😀
Po chwili wyskakuje komunikat np. "Prawidłowy komunikat: trzeci"
"Naciśnij spację:5
Naciśnij spację:5
Naciśnij spację:2
Naciśnij spację:3"

Odpowiednio jeśli trzeci komunikat pokazywał nam że mamy kliknąć spację 2 razy, to tak robimy 😃
Pamiętaj, że nie zawsze coś złowisz, powodzenia!

Nastąpiła mała korekta błędu 😃
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
TemplarKnight
I ja miałem, nie ukrywam, problemy z łowieniem, uściślijmy - twierdzisz, że należy tyle razy wcisnąć spację ile pokaże nam maszyna losująca? przecież to bez sensu.
Przy wskazaniu :4 wciśnięcie 4 razy spacji zajmuje ponad sekundę a przecież przy łowieniu od chwili wyjęcia wędki zależy potencjalny połów. Tak w każdym razie czytałem.
Rada uzyskana w grze, że należy wciskać cyfrę wskazaną przez "maszynę" także nie działa.
Jak dla mnie łowienie jest tu zbugowane. Chciałem pierwszy raz połowić w metinie (na pl nie miałem cierpliwości) ale po zmarnowaniu 50 robaków poddałem się.

Przydałoby się konkretne (łopatologiczne) wyjaśnienie techniki łowienia.

Edit
Na classicu nie ma komunikatu - wciśnij spację i cyfra, gdyby tak było w końcu pewnie bym spróbował walić szaleńczo w ten klawisz.
Podany przykład wprowadza w błąd. Post edytowany przez TemplarKnight
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
TemplarKnight
Podbijam.
Znajdzie się jakaś dobra dusza, która łopatologicznie rozpisze WSZYSTKIE czynności podczas łowienia, a szczególnie WYCIĄGANIE wędki?
Na pl nie łowiłem, wolałem kopać rudy, tu chciałem połowić, podpowiedzi ani komunikaty podczas łowienia nie są skuteczne.
Wędeczki nie wyciągam kiedy ja chcę tylko gdy zgubie robaka.

Nie, nie działa wciskanie właściwych cyfr ani tyle razy spacji, a takie podpowiedzi otrzymałem od graczy 😀
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
TemplarKnight
Podbijam, może team zechce się odnieść, wyjaśnić?
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Team
Ostatnia liczba na końcu to ilość kliknięć tadaaaam
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
TemplarKnight
Przetestuje ponownie, do tej pory ta technika nie działała...

Klikanie taką ilość w spację jak liczba na końcu, u mnie nie przerywa łowienia. tadam :/ Post edytowany przez TemplarKnight
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Geralt7
U mnie też ale chyba tutaj przerywania łowienia nie ma. Może ktoś napisać poradnik jeszcze raz ze szczegółami? Czyli co się zmieniło względem starego systemu łowienia metin2 pl i czy trzeba klikać spacje czy liczby i czy czas ma znaczenie itd.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google

Użytkownicy przeglądający ten wątek (2 os, w tym: zalogowani - 0, anonimowi - 0, goście - 2)

Aktualnie brak zalogowanych użytkowników.