Panel

Zawartość

Forum
Rekrutacja
Rekrutacja na GM
☞ Kandydat na [GM] - mrGarstka ☜
Classicmt2.pl na Facebook'u Classicmt2.pl na Discordzie

Zgłoś post

Powód zgłoszenia: 

Zgłoszenie zostało wysłane pomyślnie!

Dziękujemy za pomoc w utrzymywaniu porządku na forum.

Postaramy się jak najszybciej zrealizować twoje zgłoszenie.

☞ Kandydat na [GM] - mrGarstka ☜

Temat rozpoczęty przez mrGarstka,

mrGarstka
☞mrGarstka☜

Spełniam wasze oczekiwania. Dajcie mi szansę, chociaż palec, nie wezmę ręki, a dam Wam - Graczom, jak i Administracji wielki PROFIT.
- Nazywam się Krystian "Krisu" Garstka - (facebook.com/garstka5)
- Urodzony (1997.12.03) w Dusznikach-Zdroju.
- Coś o sobie: Znam 3 języki, średnie wykształcenie, fan gierki Metin2, jak i wielu gier MOBA, jak daje słowo to wiedz, że tak będzie...
- Czas w ciągu dnia, który możesz poświęcić na wykonywanie obowiązków - w grze: 6-12h (Mam przerwę od pracy do połowy grudnia)
- Twoja przygoda na serwerach ClassicMT2: Byłem od początku, choć brakowało wtedy czasu.
- Doświadczenie: Monastyr ❤ Feniks ❤ - nic Ci to nie mówi? To co Ty wiesz o doświadczeniu... Co do zarządzania i administracji na serwerze posiadałem kiedyś wiele serwerów (Głównie PVP) postawionych na Hamachi.
- Dlaczego Ty powinieneś pełnić tę funkcję: Mam doświadczenie, jestem zaangażowany, mam dużo czasu wolnego, ciągle próbuję ulepszać projekt i zrobię wszystko by żaden CHEATER nie plątał się po serwerze ClassicMT2.pl

Pozdrawiam Was serdecznie,
⍢ mr.Garstka ⍢
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
zipp0
- Doświadczenie: Monastyr ❤ Feniks ❤ - nic Ci to nie mówi? To co Ty wiesz o doświadczeniu... Co do zarządzania i administracji na serwerze posiadałem kiedyś wiele serwerów (Głównie PVP) postawionych na Hamachi.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

super doświadczony człowiek co daję propozycję żeby dać 1 mapę handlową bo przez dolinę daleko biec

👍 👌
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
mrGarstka
Teleportować się można, ale wymaga zwoju ^.^
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Riso
Na nie chłop tu więcej koloryzuje niż potrafi XD
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten wątek (1 os, w tym: zalogowani - 0, anonimowi - 0, goście - 1)

Aktualnie brak zalogowanych użytkowników.