Panel

Zawartość

Forum
Prezentacja
[PREZENTACJA SERWERA]
Classicmt2.pl na Facebook'u Classicmt2.pl na Discordzie

Zgłoś post

Powód zgłoszenia: 

Zgłoszenie zostało wysłane pomyślnie!

Dziękujemy za pomoc w utrzymywaniu porządku na forum.

Postaramy się jak najszybciej zrealizować twoje zgłoszenie.

[PREZENTACJA SERWERA]

Temat rozpoczęty przez Mohito,

ActivePet
Zmienić dzień w noc, czy też uruchomić śnieg aby poczuć zimowy klimat.
XD
Gdzie ty masz zimę? Zimę to my chyba na mediumie spędzimy.
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
Google
stalepale
Niezle kezle
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Mohito
Użytkownik ActivePet, 2021-09-21 11:49:17 napisał:

Zmienić dzień w noc, czy też uruchomić śnieg aby poczuć zimowy klimat.
XD
Gdzie ty masz zimę? Zimę to my chyba na mediumie spędzimy.

Oh ale Ty zabawny ;D ta opcja była już na wcześniejszych edycjach to tylko opis 😃
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Grafika wstawiona przez użytkownika
rusherxtcs
Planujecie w końcu dodać powroty na dungi takie jak DT itp?
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Mohito
Użytkownik rusherxtcs, 2021-09-21 18:49:00 napisał:

Planujecie w końcu dodać powroty na dungi takie jak DT itp?

Powracanie do DT od zawsze jest dostępne, jak i we wszystkich dostępnych lochach w sumie. Jedyne miejsce w którym nie możesz powrócić do środka w DT to piętro z kowalem z oczywistych powodów - nielimitowane ulepszanie przedmiotów... Warunek jaki musisz spełnić żeby powrót do środka był możliwy to zalogowanie sie na ten sam kanał z którego Cię wylogowało, powracanie masz u NPC od wchodzenia do lochu.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Google
rusherxtcs
Nie jest dostępne od zawsze bo chyba na 2 albo 3 edycji o tym pisałem i było wielkie oburzenie że to classic i że nie jest to potrzebne.
Czyli wejście jest zablokowane na piętro kowala ale wyżej już na metki można wbić bez problemu tak? Post edytowany przez rusherxtcs
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Mohito
Użytkownik rusherxtcs, 2021-09-21 19:09:19 napisał:

Nie jest dostępne od zawsze bo chyba na 2 albo 3 edycji o tym pisałem i było wielkie oburzenie że to classic i że nie jest to potrzebne.
Czyli wejście jest zablokowane na piętro kowala ale wyżej już na metki można wbić bez problemu tak?

Widocznie nie grałeś na poprzedniej edycji, a odpowiadając tak można na piętra za kowalem.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

rusherxtcs
Sam napisałeś
"Powracanie do DT od zawsze jest dostępne"
Od zawsze czyt. od pierwszej edycji.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Lilie
Powracanie mogło nie zadziałać jak nie byłeś w grupie np z bufem tylko solo grałes
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
Mohito
Użytkownik rusherxtcs, 2021-09-21 19:39:35 napisał:

Sam napisałeś
"Powracanie do DT od zawsze jest dostępne"
Od zawsze czyt. od pierwszej edycji.

No faktycznie mogłeś mnie źle zrozumieć, nie pamiętam kiedy dokładnie to dodawaliśmy ale od kilku edycji jest dostępna, mała miss komunikacja 😃 Post edytowany przez Mohito
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Mohito
Aktualizacja prezentacji:

Wędkarstwo jest dostępne od 30 poziomu postaci, to wtedy możemy zakupić Grafika wstawiona przez użytkownikaWędkę i Grafika wstawiona przez użytkownikaprzynętę od Rybaka.

Wędkarstwa nie można w żaden sposób rozwijać, ulepszanie Wędki również nie jest możliwe, każde łowienie trwa 25-30 sekund szansa na wyłowienie ryby wynosi 50%

Na naszym serwerze łowienie zostało nieco zmienione, z wody nie zdobędziecie m.in. Grafika wstawiona przez użytkownikaMałży które zostały całkowicie przeniesione do normalnego dropu podczas rozgrywki.

Grafika wstawiona przez użytkownika Zostały zastąpione Grafika wstawiona przez użytkownikaGlonami które są wykorzystywane jako materiał do przetwarzania ryb na różnego rodzaju dopalacze.

Wędkarstwo będzie głównie służyć do dostarczania aktywnie grającym przydatnych dopalaczy którymi nie pogardzą.

Grafika wstawiona przez użytkownikaMałże można zdobyć pokonując potwory od 35 poziomu postaci, oraz z bossów w różnych lochach.

U każdego Rybaka znajdziecie nową opcję dialogu - Przetwarzanie Ryb, która pozwoli Wam na wytwarzanie ww. różnych przedmiotów.

• 0
  • 0
  • 0
  • 0

Emilzks123
Siema wszystkim czy będzie można expic na generalach w grocie wygnańców??
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Mohito
Użytkownik Emilzks123, 2021-09-22 13:39:09 napisał:

Siema wszystkim czy będzie można expic na generalach w grocie wygnańców??

Generały nie respią mobków 😃
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Google
Emilzks123
Użytkownik Mohito, 2021-09-22 13:44:54 napisał:

Generały nie respią mobków 😃

to kiszka a już myślałem że po expie sobie na generalach jak za dawny dobrych lat
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Bart1313
Mozna kupic is przed startem servera? czy dopiero o 16 w pon?
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Xer
Użytkownik Bart1313, 2021-09-26 17:53:11 napisał:

Mozna kupic is przed startem servera? czy dopiero o 16 w pon?

https://classicmt2.pl/page/news-2
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

"Heal the world Make it a better place For you and for me"

Bart1313
Użytkownik Xer, 2021-09-26 18:08:28 napisał:

https://classicmt2.pl/page/news-2

Chodzi mi o to czy jak kupie vipa itp to jutro bedzie to na koncie 😛 zawsze kupuje w momencie uruchomienia servera dlatego pytam czy moge kupic przed zeby nie lagowalo ;/
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
Bart1313
Użytkownik Bart1313, 2021-09-26 18:36:47 napisał:

Chodzi mi o to czy jak kupie vipa itp to jutro bedzie to na koncie 😛 zawsze kupuje w momencie uruchomienia servera dlatego pytam czy moge kupic przed zeby nie lagowalo ;/

• 0
  • 0
  • 0
  • 0
Xer
Użytkownik Bart1313, 2021-09-26 18:36:47 napisał:

Możesz kupować kiedy chcesz.
Po to IS jest wcześniej dostępny, żeby ludzie mogli sobie kupić bez problemu przed startem nie martwiąc się o ewentualne problemy początkowe (ataki itp.)
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

"Heal the world Make it a better place For you and for me"

apmoPxumasI
Na tej edycji nie mozna mieć konika od 1lvl?
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Abilifi
Super, serwer zaktualizowany razem z prezentacją i restartem. Ja to zawsze lubiłem restart i ten wyścig szczurów jeszcze raz wszystko od początku. Mimo tego ,że nigdy nie byłem topowym graczem. Obyśmy następnym razem się spotkali z następnym restartem ,a nie z raz na zawsze padniętym/zamkniętym serwerem. Wszystkim czytającym wszystkiego dobrego i do zobaczenia na forum i w grzę.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google

Użytkownicy przeglądający ten wątek (1 os, w tym: zalogowani - 0, anonimowi - 0, goście - 1)

Aktualnie brak zalogowanych użytkowników.