Forum.classicmt2.pl

Panel

Zawartość

Forum
Osiągnięcia
Jechana podbija serwer Pompa Team'u ?
Classicmt2.pl na Facebook'u

Zgłoś post

Powód zgłoszenia: 

Zgłoszenie zostało wysłane pomyślnie!

Dziękujemy za pomoc w utrzymywaniu porządku na forum.

Postaramy się jak najszybciej zrealizować twoje zgłoszenie.

Jechana podbija serwer Pompa Team'u ?

Temat rozpoczęty przez ElasticoLE,

ElasticoLE
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

OFF Elastico ninja dagger 96lvl

Google
TheLump
XD
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
1AsToR1
ladnie szkoda ze nikt juzz nie gra xd ale i tak b. ladnie pozdrawiam
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
xMadzia
Przy 300 online i braku konkurencji nie jest to trudne
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
parol
Tylko ze to są klipy sprzed miesiąca, ale wy wiecie lepiej 😃
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
ElasticoLE
Ta klipy są że stycznia jak cuś a mamy marzec 😃
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Makao
Nudny juz jestes, skoncz. Spamujesz filmikami gdzie jest zawsze mniej ludzi albo sa slabsi od ciebie, nie mam nic do ciebie no ale beka. Nie twierdze ze jestes/cie c**jowi tylko fakty sa takie ze YB zmiotlo serwer, a potem ewentualnie jestescie wy i Teletubisie.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

xMadzia
Tak samo wstawianie każdego PvP jak wygrywa a nie był nawet w top10 PvP XD
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
ElasticoLE
Użytkownik xMadzia, 2019-03-04 09:19:24 napisał:

Nieźle tam masz
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Google
parol

Tak samo wstawianie każdego PvP jak wygrywa a nie był nawet w tp10 PvP XD

Przestań już bo p*****lisz jak potluczony jeden z drugim.
Gość tylko pokazuje co się dzieje na serwerze? Co w tym złego... A po drugie Redit, Elas wygrał swój przedział na poprzednim turnieju 😃 Pokaż swoje osiągnięcia, po za sprzedawanie EQ od miesiąca...
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
xMadzia
Użytkownik parol, 2019-03-04 12:17:07 napisał:

Przestań już bo p*****lisz jak potluczony jeden z drugim.
Gość tylko pokazuje co się dzieje na serwerze? Co w tym złego... A po drugie Redit, Elas wygrał swój przedział na poprzednim turnieju 😃 Pokaż swoje osiągnięcia, po za sprzedawanie EQ od miesiąca...

W 2 tyg zrobiłem lepsza postać niż wy XD KD +5 bym.dodał i by było easy . Suksiek elastico 5-0 mnie położył 3-1 tylko ze wtedy mental był na certach a i tak niewiele brakowało zreszta PvP mam nagrane a, ze wole mieć 2 tys zł niż grac do końca jak wy to już mój wybór. Nie robcie z SB koxow bo nie znacie podstaw dlatego był płacz na YB ze to im pomagają. Jak ludzie tu mysla ze kryt działa jak lud , ze 12 siłą daje 10 średnich , ze 20 diabły to 20 średnie , ze 12 zreka lepsza do.PvP niż 10 luda u daggera no to XD ja tu nie mowie o 30; lvl tylko o ludziach 90 lvl i w gore no to bez jaj... Mam z 30 SS zrobionych jak ludzie mi tu piszą takie głupoty... Wiec jak sellne All to zmontuje jakiś film z tego

Pozdro bez spiny widzimy sie na s4
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
ElasticoLE
Użytkownik xMadzia, 2019-03-04 16:35:50 napisał:

W 2 tyg zrobiłem lepsza postać niż wy XD KD +5 bym.dodał i by było easy . Suksiek elastico 5-0 mnie położył 3-1 tylko ze wtedy mental był na certach a i tak niewiele brakowało zreszta PvP mam nagrane a, ze wole mieć 2 tys zł niż grac do końca jak wy to już mój wybór. Nie robcie z SB koxow bo nie znacie podstaw dlatego był płacz na YB ze to im pomagają. Jak ludzie tu mysla ze kryt działa jak lud , ze 12 siłą daje 10 średnich , ze 20 diabły to 20 średnie , ze 12 zreka lepsza do.PvP niż 10 luda u daggera no to XD ja tu nie mowie o 30; lvl tylko o ludziach 90 lvl i w gore no to bez jaj... Mam z 30 SS zrobionych jak ludzie mi tu piszą takie głupoty... Wiec jak sellne All to zmontuje jakiś film z tego

Pozdro bez spiny widzimy sie na s4

HAHAHAHA Daj se spokój nikt tu z nikogo nie robi koksow nie musisz tego oglądać 😃 Wszyscy jesteście mocni jak doladujecie SM, yangi i kupicie postacie. Palladyn i Ty tacy mocni? Szkoda, że na turnieju was nie było, teraz krzyczycie że 5-0 dostałem w eq wojennym a Palladyn Ci powiedział jak dostawał po 4-0 ode mnie? Po czym sprzedał konto... Ciebie na serwerze ledwo było widać o żadne bossy walki nie prowadziłes a najwiecej się udzielasz... A no i nikogo nie obchodzi Twoje wiedzą o mt2 w teorii, chyba że chcesz zacząć nagrywać poradniki 😃

PS nie robię z siebie ani z gildii "koksow" tylko pokazuje co się dzieje na serwerze, a widzę niektórych boli dupa i dziwnie to odbierają 😃
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

xMadzia
[quote user='ElasticoLE' date='2019-03-04 17:26:18' post='15020']

HAHAHAHA Daj se spokój nikt tu z nikogo nie robi koksow nie musisz tego oglądać 😃 Wszyscy jesteście mocni jak doladujecie SM, yangi i kupicie postacie. Palladyn i Ty tacy mocni? Szkoda, że na turnieju was nie było, teraz krzyczycie że 5-0 dostałem w eq wojennym a Palladyn Ci powiedział jak dostawał po 4-0 ode mnie? Po czym sprzedał konto... Ciebie na serwerze ledwo było widać o żadne bossy walki nie prowadziłes a najwiecej się udzielasz... A no i nikogo nie obchodzi Twoje wiedzą o mt2 w teorii, chyba że chcesz zacząć nagrywać poradniki 😃

Hahahah a gdzie zarabialem 3kkk dziennie? Jak zrobiłem w tydzień czasu mentala 95? Za co? Za to ze zbujalem 5-6 respow bossów na mapie na dobe z wmiarę wolnego respa miałem średnio 700kk przy farcie raz nawet do 1,5kkk , do tego w przerwach bilem ciągle nemrrki azraele. Zresztą wszystko więc na filamch. Na nie jednym zbijalem dziesiątki bossów , wystarczy zobaczyć na nich też godziny aby zobaczyć po ile bossow na respie zbijalem, a nie wstawialek nawet 1/3 tego co ubijalem bo kto by chciał przez 30min każdego odcinka patrzeć jak zbijam.bossy. Nie wbijalem na wiedzme bo miałem dużo lepszy hajs na tym co sobie przejalem. Nie jestem debilem i nie pchalem się w 10 osób po KD albo bizu +7 nie mając ekipy i mając lepsza zarobek tam . i powiem tyle jakbys zobaczył ile wydropilem w dwa-trzy tyg dobrego dropu to byś się przestraszył. Ale w podsumowaniu w tym.filmie.ktory wleci ci pokaże trochę liczb to zobaczysz sam ile Post edytowany przez xMadzia
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
ElasticoLE
Serdecznie Ci gratuluję, ale nie interesuje mnie to i ja Cię nie oceniam i nie mówię, że robisz z siebie "koxa" każdy ma prawo grać jak chce i wrzucać tu filmiki jakie chce 😃 i podkreślam jeszcze raz nie uważamy się za koxow gramy dla przyjemności 😃

BTW. To Ty się tu napinasz i wypisujesz to jaka miałeś "dobra" postać i ile to nazarabiales.... Post edytowany przez ElasticoLE
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

krynik

k***a nie moge (hahah) gosc rozjebal komentarzem 😀
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
scofieldhere
Wszedłem z ciekawosci forum poczytać po paru miesiącach i widzę że się nic nie zmienia, na każdej edycji to samo XD

Chłopy eq skupują jak serwer zaczyna się kończyć i się wyzywają jebani na forum X D

Grafika wstawiona przez użytkownika
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Pozdrawiam cieplutko 💗
ElasticoLE
Użytkownik scofieldhere, 2019-03-06 11:09:37 napisał:

Wszedłem z ciekawosci forum poczytać po paru miesiącach i widzę że się nic nie zmienia, na każdej edycji to samo XD

Chłopy eq skupują jak serwer zaczyna się kończyć i się wyzywają jebani na forum X D

Grafika wstawiona przez użytkownika

Ciekawa opinia lecz nie trafna 😃
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Google

Użytkownicy przeglądający ten wątek (2 os, w tym: zalogowani - 0, anonimowi - 0, goście - 2)

Aktualnie brak zalogowanych użytkowników.