Forum.classicmt2.pl

Panel

Zawartość

Forum
Ogłoszenia
Aktualizacja - 20.01
Classicmt2.pl na Facebook'u

Zgłoś post

Powód zgłoszenia: 

Zgłoszenie zostało wysłane pomyślnie!

Dziękujemy za pomoc w utrzymywaniu porządku na forum.

Postaramy się jak najszybciej zrealizować twoje zgłoszenie.

Aktualizacja - 20.01

Temat rozpoczęty przez Team,

UnikNL
Sztuka Kuli jadu- 50 zł info od Lif'a,gl hf
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
JanuszMetina
Użytkownik Team, 2019-01-22 17:36:10 napisał:

Twój przykładzik nie ma nic wspólnego z tą grą i nie można go tutaj dopasować. Po prostu jeśli uważasz że mamy brać pod uwagę opinie kogoś kto nawet nie gra na serwerze albo ma 30 level to powinieneś się zastanowić jeszcze raz nad tym i wtedy pisać jakieś głupoty XD

Wysokość lvl o niczym nie świadczy w tej giereczce komputerowej wbicie lvl to tylko kwestia czasu którego nie mam z powodu sesji.
A jedynym powodem dla którego miał bym wbić ten 95 lvl jest miecz który wygląda jak gówno jebane aż się odechciewa grać...
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Pomogłem daj + 😃
Nie pomogłem to też daj + 😃
Zbieram plusy bo lubię matematykę 😃
marcin5aaa
hahahahahhahahahahahahahahhahaah skasował znowu wszystko co napisałem 😀
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Team
Użytkownik marcin5aaa, 2019-01-22 17:56:28 napisał:

hahahahahhahahahahahahahahhahaah skasował znowu wszystko co napisałem 😀

Pa i jeszcze Ci bana dał bo nie zrozumiałeś że masz skończyć spamować :[
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
FanTalentuMohito
Użytkownik Team, 2019-01-22 18:04:09 napisał:

Pa i jeszcze Ci bana dał bo nie zrozumiałeś że masz skończyć spamować :[

Dobra robota kumplu!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
KfcMaster
Te bronie to to wygląda szpetnie. Dajcie poprostu tytany i tak każdy wie że ten serwer idzie w strone ravii nowa mapa to wyżyna z S1 dajcie normalnie tytany a nie później przy fuzji będzie rozkmina czy zostawic bronie z classica czy jakieś ravi czy co tam połączycie z tym Post edytowany przez KfcMaster
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
rafalekkk
a co wam te bronie jak i tak ich nie bedziecie mieli xd
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
anun
Nie wiem o czym myśli Administracja wprowadzając nowe bronie.Tak mi się wydaje, ze za kilka dni będą sprzedawane na allegro kulki jadu po 50zl/szt. Kłócicie się o wygląd a nie pomyśleliście, że są nieosiągalne. Kilku cwaniaków zaciera ręce odnośnie zysków. Reszta może sobie …..Co z ludzmi którzy graja solo lub słabsze gildie? Jeżeli Administracja nie wprowadzi alternatywy dla tej chorej sytuacji to koniec z motywacja aby wbić 95.Brak motywacji wiadomo czym sie kończy,pomyśl Adminie co chcesz osiągnąć tym z***bistym zbalansowaniem gry.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
kacperek123
Użytkownik anun, 2019-01-23 19:15:52 napisał:

Nie wiem o czym myśli Administracja wprowadzając nowe bronie.Tak mi się wydaje, ze za kilka dni będą sprzedawane na allegro kulki jadu po 50zl/szt. Kłócicie się o wygląd a nie pomyśleliście, że są nieosiągalne. Kilku cwaniaków zaciera ręce odnośnie zysków. Reszta może sobie …..Co z ludzmi którzy graja solo lub słabsze gildie? Jeżeli Administracja nie wprowadzi alternatywy dla tej chorej sytuacji to koniec z motywacja aby wbić 95.Brak motywacji wiadomo czym sie kończy,pomyśl Adminie co chcesz osiągnąć tym z***bistym zbalansowaniem gry.

"Te osoby" same jeszcze nie mają nowych broni ;)
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
Fires

Unik is that you?
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Airam
Mi się wydawało, że cena 50zł jest tylko dla osób z Jechanej xD

Ponadto, jeśli grupa 4-5 osób, które nie chcą płacić za kule, się zbierze to nie wydaje mi się niemożliwe, aby nie zbili kilku sztuk akurat kiedy resp z wiedźmą się nałoży, ale do tego trzeba myśleć xD
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
UnikNL
Użytkownik Fires, 2019-01-23 20:29:58 napisał:

Unik is that you?

Mając takie koneksje musisz się mnie pytać 😃?
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Team

Pora z grania w singleplayer dołączyć do gildii i zacząć rywalizować z innymi, każdy ma takie same szanse na zbijanie tych bossów.
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
Google
swit3k
Użytkownik Team, 2019-01-24 11:07:39 napisał:

Pora z grania w singleplayer dołączyć do gildii i zacząć rywalizować z innymi, każdy ma takie same szanse na zbijanie tych bossów.

xd
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
UnikNL
Użytkownik Team, 2019-01-24 11:07:39 napisał:

Uczący się lub pracujący ludzie nie wejdą na bossa o północy czy o 5 rano... Drop x4 i resp raz dziennie o 18 i możemy mówić o równych szansach 😃
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
kacperek123
Użytkownik UnikNL, 2019-01-24 13:00:55 napisał:

Uczący się lub pracujący ludzie nie wejdą na bossa o północy czy o 5 rano... Drop x4 i resp raz dziennie o 18 i możemy mówić o równych szansach 😃

To ich problem, że mają mniej czasu, ale może dzieki temu mają więcej $$ to niech je spożytkują 😗
Post edytowany przez kacperek123
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Team
Użytkownik UnikNL, 2019-01-24 13:00:55 napisał:

To że Ty pracujesz lub się uczysz oznacza że na serwerze nie ma sprawiedliwości bo musisz to robić i nie możesz być na każdym respie? Czy Ty czytasz to co piszesz 😛?
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
swit3k
Użytkownik Team, 2019-01-24 13:12:21 napisał:

To że Ty pracujesz lub się uczysz oznacza że na serwerze nie ma sprawiedliwości bo musisz to robić i nie możesz być na każdym respie? Czy Ty czytasz to co piszesz 😛?

A ty czytasz? xd
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Team
Użytkownik swit3k, 2019-01-24 13:14:38 napisał:

A ty czytasz? xd

No właśnie czytam i nie rozumiem XD?
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
UnikNL
Użytkownik Team, 2019-01-24 13:12:21 napisał:

Najpierw wprowadzacie bossa którego trzeba bić aby przerobić broń i oznajmiacie wszystkim jak bardzo wam zależy na walce o niego,po czym ustawiacie resp co 6h i walka o niego odbywa się jedynie o godzinie 18 stej bo normalni ludzie mają sprawy ważniejsze o 12 stej i o północy...Efekt jest taki,że 3/4 respów bije YB bo nie ma kto wejść..
Dobrze wiemy jaką "sympatią" ich darzycie ale moglibyście zachować choć odrobinę obiektywizmu...
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
UnikNL
Użytkownik kacperek123, 2019-01-24 13:11:59 napisał:

To ich problem, że mają mniej czasu, ale może dzieki temu mają więcej $$ to niech je spożytkują 😗

Pierwsza twoja inteligentna odpowiedź jaką czytam,całkiem śmieszna 😀 😀.

P.S- Linka zapomniałeś podać
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
Team
Użytkownik UnikNL, 2019-01-24 13:20:41 napisał:

Najpierw wprowadzacie bossa którego trzeba bić aby przerobić broń i oznajmiacie wszystkim jak bardzo wam zależy na walce o niego,po czym ustawiacie resp co 6h i walka o niego odbywa się jedynie o godzinie 18 stej bo normalni ludzie mają sprawy ważniejsze o 12 stej i o północy...Efekt jest taki,że 3/4 respów bije YB bo nie ma kto wejść..
Dobrze wiemy jaką "sympatią" ich darzycie ale moglibyście zachować choć odrobinę obiektywizmu...

Nikogo nie darzymy "sympatią" ubzdurałeś sobie coś w głowie bo tak jest po prostu wygodnie i najłatwiej. Do tej pory nie spodziewaliśmy się że musimy ustawiać czasy respy z ankietą kto kiedy szkółkę albo robotę kończy bo będą gorzkie żale że ktoś ma lepiej (?) szok xD
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Fires
Niewiem Unik mam wrażenie, że wszystko Ci nie pasuje. O wszystko k***a beczysz, nie masz czasu wejsc o 24 czy 5 rano? idz na serwer easy tam masz bosy co 5min to będziesz sobie zbijac;)

apropo jak chcesz broń przerobic zapraszam PW - 1 kuleczka 500kk;) pozderki
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
UnikNL
Użytkownik Team, 2019-01-24 13:24:42 napisał:

Nikogo nie darzymy "sympatią" ubzdurałeś sobie coś w głowie bo tak jest po prostu wygodnie i najłatwiej. Do tej pory nie spodziewaliśmy się że musimy ustawiać czasy respy z ankietą kto kiedy szkółkę albo robotę kończy bo będą gorzkie żale że ktoś ma lepiej (?) szok xD

Oczywiście,że nie musicie ustawiać czasu respa z ankietą. Jednocześnie jednak stajecie się stronniczy."Wygodnie i najłatwiej" jest zbić bossa który stoi sam wcześnie rano,rywalizacją nazwać tego nie można.Zaproponowałem drop x4 i resp raz dziennie. Nie rozumiem waszej postawy. Najpierw twierdzicie,że trzeba sobie wywalczyć dostęp do Valhoz'a a kiedy proponuję rozwiązana maksymalnie nastawione pod konfrontację graczy napotykam od was taki odzew..
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
UnikNL
Użytkownik Fires, 2019-01-24 13:33:36 napisał:

Niewiem Unik mam wrażenie, że wszystko Ci nie pasuje. O wszystko k***a beczysz, nie masz czasu wejsc o 24 czy 5 rano? idz na serwer easy tam masz bosy co 5min to będziesz sobie zbijac;)

apropo jak chcesz broń przerobic zapraszam PW - 1 kuleczka 500kk;) pozderki

Zachowaj resztki godności chłopcze.. Ja prowadzę dyskusję na forum gdzie każdy ma możliwość wypowiedzi a nie załatwiam sprawy na PW u Mohito..
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
Team
Użytkownik UnikNL, 2019-01-24 13:40:12 napisał:

Oczywiście,że nie musicie ustawiać czasu respa z ankietą. Jednocześnie jednak stajecie się stronniczy."Wygodnie i najłatwiej" jest zbić bossa który stoi sam wcześnie rano,rywalizacją nazwać tego nie można.Zaproponowałem drop x4 i resp raz dziennie. Nie rozumiem waszej postawy. Najpierw twierdzicie,że trzeba sobie wywalczyć dostęp do Valhoz'a a kiedy proponuję rozwiązana maksymalnie nastawione pod konfrontację graczy napotykam od was taki odzew..

Faworyzacja była by w momencie gdy Twoja "propozycja i rozwiązanie" było by przez nas wzięte pod uwagę i zrobione tak jak Ty chcesz. Nie wykluczamy tego że coś będzie zmienione ale na pewno to nie będzie na zasadzie takiej że będziemy brać odpowiedzialność za ludzi którzy się nie uczą lub nie pracują i sugerować tym że inni to robią bo to kpina z Twojej strony pozdrawiam.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
UnikNL
Użytkownik Team, 2019-01-24 13:46:54 napisał:

Faworyzacja była by w momencie gdy Twoja "propozycja i rozwiązanie" było by przez nas wzięte pod uwagę i zrobione tak jak Ty chcesz. Nie wykluczamy tego że coś będzie zmienione ale na pewno to nie będzie na zasadzie takiej że będziemy brać odpowiedzialność za ludzi którzy się nie uczą lub nie pracują i sugerować tym że inni to robią bo to kpina z Twojej strony pozdrawiam.

Faworyzacja kogo przepraszam?Tych którzy mają dobre postacie pvp,czas i chęci na walkę?.Kpiną jest konfrontacja waszych intencji ze stanem faktycznym. Jeśli zachowała się w was choć odrobina obiektywizmu wejdźcie na mapke 80 po 18-stej gdzie możecie zaobserwować rywalizację o Valhoz'a.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
swit3k
Nikt nie musi przerabiać tych broni tak samo jak nie muszą się uczyć lub pracować.

• 0
  • 0
  • 0
  • 0
Kreda
wniosek jest prosty rzuć szkole i stoj z lifem 24/7
  • 1
  • 0
  • 1
  • 0
Google
Kalosz
Dodajcie małą szansę na przepustkę do Razadora z tajemniczych skrzynek i po problemie. Zawsze będzie to jakaś alternatywa, a skoro stoją już one na tej mapie to czemu miałoby to z nich nie dropić.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten wątek (1 os, w tym: zalogowani - 0, anonimowi - 0, goście - 1)

Aktualnie brak zalogowanych użytkowników.