Forum.classicmt2.pl

Panel

Zawartość

Forum
Propozycje
Szarfy i Alchemia
Classicmt2.pl na Facebook'u

Zgłoś post

Powód zgłoszenia: 

Zgłoszenie zostało wysłane pomyślnie!

Dziękujemy za pomoc w utrzymywaniu porządku na forum.

Postaramy się jak najszybciej zrealizować twoje zgłoszenie.

Szarfy i Alchemia

Temat rozpoczęty przez UnikNL,

UnikNL
Proponuję dodać za jakiś czas Szarfy oraz Alchemię. Na serwerze musi być coś co graczę będą grindować a Alchemia wydaje się być strzałem w 10. Wynacza ona cel dla graczy wysoko lvlowych oraz stwarza zarobek dla niższych lvli. Nie mniej jednak za dodaniem tych elementów powinno pójść wzmocnienie bossów lub dodanie czegoś adekwatnego do możliwości postaci ubranej w takie przedmioty tj. bardzo mocny boss lub mapa?.. Fajnie gdyby przerabianie alchemii wymagało pewnych ilości yang których przybywa w szybkim tempie..

Przedłużenie życia serwera w skrócie 😃 Post edytowany przez UnikNL
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
LifeIsDeath
alchemia... i zaraz ten płacz, ze alchemia tu nie pasuje ble ble, alchemia to jedna z fajniejszych rzeczy w metinie. Moim zdaniem duża część graczy jej nie lubi, bo jej po prostu nie zna.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Airam
Każda nowa rzecz która bedzie wymagała trochę zabawy z ulepszaniem jest na plus.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
nerff
dawać alchemie zeby było co robić
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Fires
o alchemi to raczej możemy zapomniec. Pamiętam jak mohito mówił że alchemia to syf i jej tutaj nie będzie.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
UnikNL
Użytkownik Fires, 2019-01-12 17:25:53 napisał:

o alchemi to raczej możemy zapomniec. Pamiętam jak mohito mówił że alchemia to syf i jej tutaj nie będzie.

Niech sobie w kieszeń wsadzi swoje opinie.. Serwer dla graczy czy dla gm'a?.. Ile stało S1 i S2?... Bardzo ładnie jak narazie idzie im prowadzenie S3 i jest możliwość aby postał jeszcze sporo...
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Mito
Szarfy nie
Alchemia tak
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
swit3k
Serwer postoi dlugo jak zachce im sie zalatwic jakas reklame, bo w tym projekcie jest przyszlosc, ale tez trzeba miec chec i ambicje.

Apropo propozycji

Szarfy : nein
Alchemia : na jakiejś prostej zasadzie czemu nie Post edytowany przez swit3k
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Kreda
szarfy to je bac ale alchemia jak najbardziej mozna wprowadzic super opcja bedzie co robic znowu, a dodatkowo ludzie na nizszych lvlach beda mieli kolejną mozliwosc zarobku Post edytowany przez Kreda
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
aslon
alchemia spoczko łaj not
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
JanuszMetina
Na nie i tak serwer jest łatwy i nie ma potrzeby go jeszcze bardziej ułatwiać.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Pomogłem daj + 😃
Nie pomogłem to też daj + 😃
Zbieram plusy bo lubię matematykę 😃
UnikNL
Użytkownik JanuszMetina, 2019-01-12 20:38:53 napisał:

Na nie i tak serwer jest łatwy i nie ma potrzeby go jeszcze bardziej ułatwiać.

Dokładnie i to jest problem. Alchemia lub coś podobnego jest potrzebne aby gracze mieli kolejny cel, z drugiej jednak strony serwer stanie się za łatwy ;/
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
ZiomekZiomka123
Serwer pada, ludzie uciekają a te chcą szarfy i alchemię 😃
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
palasnei
alchemia +
szarfy szrot
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Torino
Alchemia jak najbardziej za, tylko dobrze zrobiona, bo z tego co mi się kojarzy to na s2 były bonusy z dupy (typu silny na potwory w rubinie) i nie dało się przedłużać czasu (mogę się mylić).
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
ICC
Alchemia za, standardowa
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
sylweksing
Użytkownik ZiomekZiomka123, 2019-01-12 23:29:26 napisał:

Serwer pada, ludzie uciekają a te chcą szarfy i alchemię 😃

Twoja matka predzej upadnie niz serw ;) nie pasuje to nie graj
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google

Użytkownicy przeglądający ten wątek (2 os, w tym: zalogowani - 0, anonimowi - 0, goście - 2)

Aktualnie brak zalogowanych użytkowników.