Forum.classicmt2.pl

Panel

Zawartość

Forum
Eventy i konkursy
Event Świąteczny 22.12 - 02.01
Classicmt2.pl na Facebook'u

Zgłoś post

Powód zgłoszenia: 

Zgłoszenie zostało wysłane pomyślnie!

Dziękujemy za pomoc w utrzymywaniu porządku na forum.

Postaramy się jak najszybciej zrealizować twoje zgłoszenie.

Event Świąteczny 22.12 - 02.01

Temat rozpoczęty przez Team,

JuriXXXX
Mohito się postarał chce pomóc mniejszym lv dogonić topke a wy narzekacie jest hard ale eventy zawsze pomagały dosyć że macie tego dużo na tym evencie i sie z tego cieszyć to nie zadowoleni no k***a
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
Gogus
Szczerze Ludzie to ja was nie rozumiem ta odsłona Classika jest zrobiona dla graczy a nie pod hajs to czy oni coś dodają żeby typowy janusz w końcu mógł zbić ripera czy jakiegoś innego bosa wpływa tylko i wyłącznie na waszą korzyść 😃 Nelux widzę że często się wypowiadasz na temat serwera ale wydaje mi się że na poprzedniej odsłonie nawet nie wbiłeś 90 lv 😃 Pozdrawa Kr3t z poprzednich odsłon ^ ^ i przestańcie w końcu płakać i zacznijcie rozwijać postacie do pvp ;) bo o to chyba na tym serwerze chodzi 😃 Pozdrawiam
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Nelux
Użytkownik Gogus, 2018-12-22 03:47:07 napisał:

Szczerze Ludzie to ja was nie rozumiem ta odsłona Classika jest zrobiona dla graczy a nie pod hajs to czy oni coś dodają żeby typowy janusz w końcu mógł zbić ripera czy jakiegoś innego bosa wpływa tylko i wyłącznie na waszą korzyść 😃 Nelux widzę że często się wypowiadasz na temat serwera ale wydaje mi się że na poprzedniej odsłonie nawet nie wbiłeś 90 lv 😃 Pozdrawa Kr3t z poprzednich odsłon ^ ^ i przestańcie w końcu płakać i zacznijcie rozwijać postacie do pvp ;) bo o to chyba na tym serwerze chodzi 😃 Pozdrawiam

Wbiłem 92/94 kolego. Więc c**j Ci w dupke
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Barman4
Hejterzy gotowi zeby sie pruć za minute 😀
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
1AsToR1
SAME okejki sa z***biste XD, najlepszy event jaki istnieje. Mam nadzieje, ze nie bedzie ich za duzo i perelki (red + magiczne ) nie pojda w dół. Reszta równie bardzo przyjemna poza tymi bronmi. Bez sensu zeby miały wieksza wartość niz ZAL +8 czy truciak ;d Post edytowany przez 1AsToR1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
19wilQ18
Czytając komentarze, niektórzy są naprawdę nienormalni. Zamiast się cieszyć ze jest tyle eventów, ja jak przewijając to na telefonie to sobie mysle- kurde końca nie widać.... i z***biscie! I to jest kolejny obalony argument hejterów ze nic się na serwerze nie dzieje i lamenty i płacze... wszystko da się pogodzić ze sobą, wystarczy chcieć.
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
xyrden
miał ktoś taką sytuacje: odwieszałem bombki na choinkę i był napis "otrzymałeś jajo nemere" ale takowego jaja nie otrzymałem
https://gyazo.com/800e87c5b6673ae7c70ec1bba7a7f236
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
nerff
Może jakiś wczesniejszy koniec tego eventu? Wszystko tanieje i wszystkiego jest mnóstwo...
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Team
Użytkownik nerff, 2018-12-24 14:02:51 napisał:

Może jakiś wczesniejszy koniec tego eventu? Wszystko tanieje i wszystkiego jest mnóstwo...

O to w eventach chodzi? 😀
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
nerff
Użytkownik Team, 2018-12-24 14:07:30 napisał:

O to w eventach chodzi? 😀

no tak, ale na pare dni i koniec, a nie prawie dwa tygodnie. W ten sposób sie rozpierdala rynek, bo z dnia na dzień wszystko traci na wartości i nie bedzie zaraz na czym zarabiać..
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Team
Użytkownik nerff, 2018-12-24 14:11:07 napisał:

no tak, ale na pare dni i koniec, a nie prawie dwa tygodnie. W ten sposób sie rozpierdala rynek, bo z dnia na dzień wszystko traci na wartości i nie bedzie zaraz na czym zarabiać..

Rekinów gospodarki na tym serwerze nie brakuje, nie martw się chłopcze i graj. Wesołych świąt
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
johhny
Użytkownik xyrden, 2018-12-23 18:25:10 napisał:

miał ktoś taką sytuacje: odwieszałem bombki na choinkę i był napis "otrzymałeś jajo nemere" ale takowego jaja nie otrzymałem
https://gyazo.com/800e87c5b6673ae7c70ec1bba7a7f236

wlasnie mialem to samo 2 na kontach tylko, że zamarzniety klucz widniał napis nagrody ale klucz się nie pojawił
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
xyrden
Użytkownik johhny, 2018-12-25 16:14:02 napisał:

wlasnie mialem to samo 2 na kontach tylko, że zamarzniety klucz widniał napis nagrody ale klucz się nie pojawił

ogarnąłem sytuacje, miałem niezaktualizowany klient gry, teraz te przedmioty pojawiły się w ekwipunku wcześniej tylko zajmowały niewidoczne miejsce 😀 pozderki i wesołych świąt
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google
seba267
Niech bot zabije kowala,,, jak kowal na 55 lvl cie 1shotuje 😀
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Kreda
event do 23;59 dzisiaj czy jutro? jakis konkret plx bo nw kiedy kostiumy kupic
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Team
Użytkownik Kreda, 2019-01-01 18:13:36 napisał:

event do 23;59 dzisiaj czy jutro? jakis konkret plx bo nw kiedy kostiumy kupic

Kostiumy zostają na stałe
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Team
Zakończony 😃
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Google

Zamknięty

Ten wątek jest zamknięty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek (1 os, w tym: zalogowani - 0, anonimowi - 0, goście - 1)

Aktualnie brak zalogowanych użytkowników.